חלוקת סלי מזון

בערבי שבתות ובמיוחד בערבי חגים, הצרכים בכל בית יהודי, מרובים וההוצאות גדולות. רבבות משפחות  נקלעו בעל כורחם למעגל העוני ואין להם אפשרות לעשות את השבת או את החג, אפילו בצרכים המינימליים.

כאן נכנס לתמונה הארגון 'ישועה וחסד' שמחלק בסבר פנים יפות וביד רחבה, סלי מזון מלאים בכל טוב, הכוללים בשר, עופות ודגים, שמן, אורז ועוד. 

אנו נוקטים בגישה של מתן בסתר. המשלוח מגיע היישר לבית ושליחינו מניחים אותו ליד הדלת.  בכך, אנו זוכים ומאירים לאותן משפחות את השבת והחג כהלכה. 

חלוקת תלושי מזון

פניות רבות המגיעות לארגונינו מלמדות, כי רבות מתוך רבבות המשפחות שמצבן הכלכלי בכי רע, מתקשות מטבע הדברים, לרכוש לילדיהם את הפריטים הבסיסיים כמו בגדים או נעליים וכיוצא באלו. לא מדובר כמובן במותרות, אלא במוצרים אלמנטריים. 

אי אפשר לעמוד מנגד לנוכח זעקות הכאב הללו!

ולכן, ארגון החסד 'ישועה וחסד' לא מסתפק בחלוקת סלי מזון לאורך השנה ומחלק מעת לעת, גם כרטיסי מזון הנושאים זיכוי כספי של מאות שקלים, בהם ניתן לרכוש ביגוד או נעליים ואפילו מזון, כל אחד על פי צרכיו ובסמוך למקום מגוריו.

הכנסת כלה

אחת המחלקות של ארגון 'ישועה וחסד' עוסקת בהכנסת כלה ובתמיכות מיוחדות לחתנים וכלות, לקראת היום לו הם מצפים כל נעוריהם: יום הנישואין. 

אינספור פניות מתקבלות בארגון, בבקשת עזרה של חתנים וכלות בהם גם יתומים רח"ל, המגיעים בחלקם ממשפחות מצוקה, חד הוריות או של הורים קשי יום וכדומה, המתקשים להשיג את הצרכים האלמנטריים הנדרשים לקראת יומם הגדול. 

הארגון מסייע במתן עזרה כספית, פריטי נדוניה והטיית כתף בכל הנוגע לארגון החתונה, כדת וכהלכה. 

בזכות תרומתכם, תזכו להשיא את צאצאיכם תחת החופה בשמחה ובנחת.

מחממים את החורף

בארגון ישועה וחסד, חושבים על האוכלוסייה הנזקקת, אשר מבקשת סיוע במיוחד בחודשי החורף המקפיאים. 

לא להאמין, אבל ישנם כאלו המתקשים להשיג שמיכות ותנורי חימום, כדי להפיג את הצינה הרבה המאפיינת את לילות החורף הקרים. במיוחד, מדובר בקשישים וקשישות או משפחות במצוקה, אשר אין לאל ידם לרכוש את הפריטים הנחוצים הללו. 

אנו מטפלים בכל פניה המגיעה למשרדינו, ומשגרים לנזקק חבילת סיוע שתחמם להם את הבית, את הגוף ואת הנשמה. המשפחות נרגשות ומאושרות לקבל את העזרה מידינו ומודים לנו מקרב ליבם על כך.